Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlasy

15. 11. 2006

KRÁSA

VSASY - koruna krásy

a

Snad každá moderní slecna by se dnes ráda pyšnila krásnou nacechranou hrívou. Bohužel soucasné módní trendy poroucí mít na hlave složité úcesy, k jejichž úprave je nutné použít spostu stylingových prípravku. Ani casté fénování horkým vzduchem ci jakékoli barvení nebo odbarvování dokáží s vlasy udelat peknou paseku. Jsou bez lesku, lámou se a nevypadají nijak zdrave.

FOXY girl! má pro tebe hned nekolik chytrých vychytávek, jak o vlásky pecovat, aby ti je závidelo celé okolí!

VŠEHO MOC ŠKODÍ! - Máš i po umytí zplihlé vlasy bez lesku? Pak je možné, že vlasum venuješ až prehnanou péci a zbytecne je zatežuješ používáním spousty vlasových prípravku. Dokonce ani casté masky a používání prílišného množství balzámu není to pravé orechové, jak by se dalo cekat. Ale co ted s tím? Vyzkoušej cistící šampon (napr. Procištující šampon od Pantene Pro-V), který vlasy dukladne umyje a navíc z nich odstraní zbytky tužidla ci gelu. A ješte neco - provádíš složitou úpravu svých vlasu každý den? Pamatuj, že je dobré vlasy sem tam nechat na pokoji, aby si vydechly a nacerpaly nových sil!

VITAMÍNY JSOU ZÁKLAD! - Hamburgery ani hranolky vlasum na kráse jistojiste moc nepridají! Naopak, aby se mohly vlasy v porádku vyvíjet a narostly ti silné a zdravé, mela bys do své stravy zaradit potraviny bohaté na vitamíny. Vlasy potrebují hlavne tyto vitamíny - A, B, C a E. Ony a další potrebné živiny jsou obsažené napríklad v listové zelenine, ovoci, celozrném pecivu, mléku, sóji, rybách a v drubeži.

MOC MESÍCE - Vedela jsi, že i Mesíc muže ovlivnit krásu tvých vlasu? Je dokázáno, že vlasy rostou mnohem rychleji v období, kdy Mesíc ubývá, a pokud se v této dobe objednáš ke kadernici, budou po ostríhání mnohem hustejší. Také trvalá a nová barva ti bude na vlasech držet mnohem déle. Rozhodne se ale kadernickým salonum vyhni, když je Mesíc v novu!

SPRÁVNÉ DÁVKOVÁNÍ - Stalo se ti už nekdy, že sis na vlasy nechtene nanesla vetší množství vosku nebo gelu, a ty pak vypadaly zplihle a mastne? Pak vyzkoušel malý trik - pred použitím prípravek nejprve nahrej fénem - potom se ti snadno podarí nabrat jenom požadované množství.

TRPYTIVÁ MLHA - Máš jemné vlasy a po použití laku na vlasy jsou slepené? Snadná pomoc - sprej nestríkej prímo na vlasy, ale kousek nad ne. Prípravek se na ne lehce snese, zfixuje je, ale tolik nezatíží!

TRIKY PRO DOKONALÝ LESK


DLOUHÉ VLASY - Pramínek po pramínku dukladne proceš kartácem a pak je zfixsuj lakem. Tvoje vlasy boudou krásne zárit!

SREDNE DLOUHÉ VLASY - Stredne dlouhé nebo kudrnaté vlasy budou mít nádherný lesk, pokud na ne naneseš primerené množství vosku. Vosk z kelímku si naber konecky prstu a uhlad s nimi vlasy od korínku až ke koneckum.

KRÁTKÉ VLASY - Porid si kvalitní gel, díky nemu totiž tvé vlasy budou nejen upravené, ale budou také pusobit lesklým dojmem. Do dlane si nanes gel o velikosti vlašského oríšku, vetri ho do vlasu a ridším hrebenem ho rozceš po celé délce vlasu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář